Wczytuję dane...
Model: DM 2600 VHF lub UHF
Waga produktu: 1.3 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni
Koszt wysyłki od: 27.00 PLN
Producent: Motorola

Moc komunikacji cyfrowej jest już w zasięgu ręki. MOTOTRBO DM2600 Radiotelefony są kompaktowe i zdolny, więc pracownicy mogą pozostawać w kontakcie, czy są one podnoszenia ładunków lub transportowania pasażerów. Jako część rodziny MOTOTRBO radiotelefonów, The DM2600 zapewnia najlepszą w cyfrowej technologii radiowej, z funkcjami takimi jak zintegrowane systemy pozwalające głosowej, dwukrotnej pojemności powołanie, i wyraźniejsze komunikacji głosowej. Dzięki inteligentnej funkcji audio, kierowcy nie muszą dostosować ich głośność radia, aby uniknąć brakuje połączeń, a na monitorach radiowe szumu tła i automatycznie dostosowuje się.

Dla tych działających na analogowej, DM2600 pozwala na migrację do cyfrowego w swoim własnym tempie i budżetu, z prostą skalowalność, aby dodać funkcje i możliwości. To radio jest również kompatybilny z zaawansowanych funkcji biznesowych niezbędna MOTOTRBO, takich jak Transmit Przerwanie nadały priorytet komunikacji krytycznej.

Za przystępną cyfrową funkcją systemów głosu, MOTOTRBO DM2600 dostaje zadanie z jasnością i łatwością.

cechy

  Alfanumeryczny wyświetlacz - Wyświetlanie informacji takich jak ID, numer kanału i kontaktów na jasne, wysoki kontrast wyświetlacza alfanumerycznego.

  Analogowa / cyfrowa - Get wszystkie zalety cyfrowej, w tym lepszej jakości dźwięku, lepszy zasięg i życiu-ale lepiej baterii zachowują kompatybilność z istniejącą flotę radiowej. Z analogowym i cyfrowym możliwości, masz wolność do migracji do najnowszej technologii w swoim własnym tempie.

  Transmisja Przerwanie Capability - Umożliwia użytkownikowi przerwać kolejną rozmowę radiową komunikację dostarczyć krytycznej dokładnie, kiedy i gdzie jest to potrzebne.

  Kompatybilny z pakietu zarządzania Radio - Zaprogramuj swoje radio szybko i sprawnie, za pomocą narzędzia Zarządzanie radio. Radia można zaprogramować w partiach do znormalizowanego wzorca, dając bezbłędnych wyników i zoptymalizowaną wydajność.

  Over the Air Programming (OTAP) - zarządza, zapisuje i odczytuje do 5000 konfiguracjach radiowych ponad powietrzu.

  Inteligentne audio - radio automatycznie dostosowuje głośność w celu zrekompensowania szumu tła więc pracownicy nie muszą dostosować ich głośność radia, aby uniknąć brakuje połączenia w głośnych sytuacjach lub przeszkadzania innym, kiedy przejść do spokojnych miejscach.

  Ulepszony Prywatność - Wbudowane szyfrowanie dla zwiększenia bezpieczeństwa.

  IMPRES audio - Czy to szept podczas tajnej operacji w ciemnym zaułku lub komendanta hałaśliwym miejscu pożaru, IMPRES akcesoria audio są głośne, jasne i zrozumiałe zarówno analogowych i cyfrowych trybach.

  Systemy Capability - Doświadcz dalekosiężny pokrycie MOTOTRBO. IP Site Połącz korzysta z sieci IP do rozbudowy systemu do tworzenia pokrycia dużego obszaru. Capacity Plus single-site trunking rozszerza zdolności do ponad 1000 użytkowników i Linked Capacity Plus łączy oba dać szeroki obszar o dużej pojemności trankingowej sieci.

  IP54 - Chroni radiowych z zacinającym deszczem.
  • Zakres częstotliwości

   VHF (136-174 MHz);
   UHF (403-470 MHz)

  • moc wyjściowa

   1-25W, 25-45W (VHF);
   1-25W, 25-40W (UHF)

  • wbudowany głośnik:  tak

  • Waga:   1,3 kg

  • wymiary W x S x D:   44 x 169 x 134 mm


Polecamy